BELL Přilba Sixer MIPS Matte/Gloss Grey

Kód: 7113449
4 599 Kč –13 %
Bell Sixer Matt Gray Slate
4 599 Kč –13 % 3 999 Kč
Skladem (1 ks)

Špičková trailová přilba splňující nejvyšší nároky na bezpečnost, pohodlí a design v segmentu cyklistických helem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivá cyklistická přilba SIXER MIPS od značky BELL je zárukou bezpečnosti a pohodlí v těch nejnáročnějších podmínkách. Výrobní proces přilby zahrnuje postupné vrstvení pěny EPS s proměnlivou hustotou, aby se dosáhlo lepšího řízení přenosu energie při některých nárazech nebo otřesech. Kombinace tvrdé vnější polykarbonátové skořepiny vyrobená technologií In-Mold s pěnovou výstelkou EPS tlumící nárazy umožnila vytvořit nejlepší systém ventilace, vynikající odolnost a neuvěřitelně nízkou hmotnost, zatímco pěnová výstelka EPS poskytuje vynikající tlumení v případě nárazu. Důležité je, že tato přilba je vybavena systémem MIPS (MULTI-DIRECTIONAL IMPACT PROTECTION SYSTEM), vícesměrným systémem ochrany proti nárazu, který používají přední výrobci cyklistických přileb a který pomáhá snížit riziko zranění hlavy na minimum. Systém Float Fit Race, kterým je vybavena, je navíc integrován do výše zmíněného systému MIPS a umožňuje snadné vertikální nastavení v širokém rozsahu pomocí snadno použitelného kolečka. Systém DUAL-FLOW VENTILATION aktivně přivádí chladný vzduch do prostoru nad hlavou a reguluje teplotu nasáváním studeného vzduchu do nasávacích otvorů a jeho následnou cirkulací přes matrici vzduchových kanálků, čímž napomáhá termoregulaci pokožky hlavy během cyklování. Kromě toho je ventilace Dual Flow vybavena přívody vzduchu podél čela, které zajišťují ventilaci a pomáhají odpařování brýlí.

 

VLASTNOSTI:

 • typ: MTB cyklistická přilba
 • aerodynamický profil pro vyšší výkon
 • konstrukce: konstrukce inMold - tato konstrukce kombinuje odolnou polykarbonátovou vnější skořepinu s pěnovou výstelkou EPS, která tlumí nárazy. Výsledkem procesu lepení je nejlepší ventilační systém, vynikající odolnost a neuvěřitelně nízká hmotnost, zatímco pěnová vložka EPS zajišťuje vynikající tlumení nárazů v případě nárazu.
 • Systém MIPS (Multi-Directional Impact System). 
 • 26 větracích otvorů + 4 čelní přívody vzduchu, které vytvářejí vnitřní vzduchové kanály pro výjimečný tepelný komfort. 
 • DUAL-FLOW VENTILATION - dvojitý ventilační systém s přívody vzduchu podél obočí, který zajišťuje ventilaci a pomáhá zabránit odpařování brýlí během jízdy.
 • shoda s normou: CPSC Bicycle
 • montážní systém: Závod Float Fit Race
 • podpůrné prvky pro týlní oblast, polstrované extra pěnou pro větší pohodlí.
 • vnitřek přilby: konstrukce vycpávek X-Static umožňuje odvádět vlhkost od vycpávky obočí a od brýlí/koloběžek, čímž je udržuje čisté a průhledné během jízdy. Jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu, který je protkán pravými stříbrnými vlákny, jež mají schopnost potlačovat růst bakterií a plísní, čímž snižují zápach a zanechávají helmu přirozeně svěží a příjemnou na nošení. 
 • Integrovaný odlamovací držák kamery - integrovaný systém pro bezproblémové připevnění kamery k přilbě, který nevyžaduje žádné pásky ani řemínky.
 • 4polohové hledí, protiskluzový design s mechanismem nastavení


POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

 • Systém MIPS (MULTI-DIRECTIONAL IMPACT PROTECTION SYSTEM) - vícesměrný systém ochrany proti nárazu, který používají přední výrobci cyklistických přileb, je stále revoluční, pokud jde o kvalitu ochrany hlavy při nárazu. Její účinek spočívá v izolaci vrstvy přilby přímo přiléhající k hlavě od přetížení a možných pohybů skořepiny přilby při pádu, díky čemuž je vyloučeno obnažení části hlavy při nehodě. MIPS je typ polstrování, které (za předpokladu, že je přilba správně nasazena) zůstává na hlavě stále na stejném místě a umožňuje určitý pohyb skořepiny přilby při nárazu do překážky nebo tření, což zajišťuje, že přetížení a energie vzniklé při nehodě jsou dobře rozloženy a riziko zranění hlavy je minimální.
 • Systém Float Fit Race fit - velmi lehký, integrovaný do systému MIPS, umožňuje snadné a rozsáhlé vertikální přizpůsobení pomocí snadno použitelného kolečka. 

FUNKCE:

Sortiment: Cyklistická helma
Pohlaví: Unisex
Barva: Červené
Záruka na produkt  24 měsíců
Systém MIPS: Ano
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení a doplňky
Záruka: 2 roky
Značka: Bell
Model: Sixer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: