O nás

Jsme Kola Klokočka

Máme širokou nabídku jízdních kol a elektrokol pro rekreaci i náročné bikery v kamenné prodejně v Praze 5 - Barrandově. Kola nás baví a hlavně díky tomu Vám dokážeme poradit a pomoci s každým vaším přáním jak u nového kola, tak se servisem.
  • 5+značek

   U nás najdete například kola značky Apache, Dynatek, Giant, Kellys, Rock Machine, Stevens a další.
  • 100+druhů zboží

   Rádi pomůžeme s výběrem kola nebo jakéhokoli příslušenství.
  • 2roky s vámi

   A další jsou za rohem díky vám.
  • 200+prodaných kol

   Na našem e-shopu se vždy najde správné kolo pro každého.

Nabízíme širokou škálu služeb pro všechny cyklisty, od prodeje kvalitních kol a příslušenství až po servis a opravy. Své kolo si u nás najde začátečník i profesionál, a v každém případě jsme k dispozici, abychom pro vás vybrali kolo, které vám bude sedět. Zastupujeme ty nejlepší značky na trhu Giant a Stevens. Můžete si tak být jistí, že z pohledu kvality u nás nešlápnete vedle.

Skupina Klokočka

Příběh rodinné společnosti Autosalon Klokočka se začal psát v malé garáži muže s velkými sny. Po více než třiceti letech jsou v podnikání aktivní již dvě generace rodiny a portfolio nabízených služeb se rozrostlo o segment motocyklů a jízdních kol. V roce 2021 došlo k slavnostnímu otevření Motosalonu Klokočka, kde se nejen prodávají nové motocykly Honda, ale je zde také poskytován servis a možnost pronájmu motocyklů. O rok později byla na Barrandovském sídlišti v Praze otevřena nová prodejna a servis jízdních kol, kterou vede starší ze synů. Mladší syn zase řídí Centrum zánovních a ojetých vozů, kde působí již několikátým rokem. 

Máme 240 + zaměstnanců a jeden hlavní cíl. A tím je maximální spokojenost našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní služby v mnoha oblastech od prodeje vozů, motocyklů a kol, přes jejich servis, až po finanční služby, včetně pronájmu kancelářských prostor v areálu v Řepích.  Jsme hrdí na to, jak jsme vyrostli a jak jsme rozšířili svou nabídku, aniž bychom ztratili osobní a odborný přístup, který nás definoval už od začátku.

 

 

Prodejna a servis

Navštivte nás na naší prodejně

Pondělí - Pátek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Neděle: Zavřeno
Praha 5 - Hlubočepy
Borského 989/1
152 00
Zobrazit na mapě Více informací
banner banner

Náš tým

fotogalerie